strona główna
aktualnościzgłoś miejsceharmonogram akcjimiejsca przyjazne maluchomo akcjimateriały videogaleriapress roomkontakt
strona główna
czwartek, 16 paĹşdziernika 2014 13:33

Zajęcia fitness dla maluchów, klocki LEGO DUPLO, ekozabawki, warsztaty origami, zabawy sensoryczne, warsztaty radiowe czy nauka latania na miotle ? to tylko niektóre z atrakcji przygotowane specjalnie dla najmłodszych na finał akcji ?Miejsce przyjazne maluchom?. Finałowa impreza wraz z uroczystym wręczaniem certyfikatów odbędzie się już w niedzielę (19 paĽdziernika) w godz. 10.00 ? 14.00, w Muzeum Lotnictwa Polskiego (Aleja Jana Pawła II 39). Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi. Wstęp na imprezę i do muzeum jest bezpłatny!

Tegoroczna, IX edycja akcji, organizowana przez agencję PR Inspiration, Gazetę Wyborcz± i portal Wrota Małopolski, kolejny raz zaskoczyła niezwykł± ilo¶ci± zgłoszeń. 132 miejsca z Krakowa i około 80 z całej Małopolski otrzyma certyfikaty Miejsca przyjaznego maluchom. Z tej okazji w niedzielę 19 paĽdziernika w godzinach 10.00-14.00 zapraszamy dzieci i rodziców na finał do Muzeum Lotnictwa Polskiego (ul. Jana Pawła II 39) ? partnera akcji.

Wręczenie certyfikatów instytucjom i firmom przyjaznym maluchom zaplanowane zostało na godz. 12.00. Z kolei już od godz. 10.00 zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty do sali konferencyjnej Muzeum Lotnictwa na I piętrze. Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha nauczy dzieci składania papieru tak, by powstawało z niego to, co tylko wyobraĽnia podpowie. Będzie też można przymierzyć kimono, zrobić japońsk± karteczkę i pobawić się piecz±tkami. Dzięki ?Robotowo. Plac Rozwoju? dzieci wezm± udział w kreatywnych warsztatach ł±cz±cych zabawy konstrukcyjne klockami LEGO DUPLO z ruchowymi i rytmiczno-muzycznymi.

Dorota Kawecka i Natalia Malinowska razem z maluchami stworz± ekologiczne zabawki. Alicja Karczmarska-Strzebońska wspólnie ze Skrzatem zabierze najmłodszych w podróż do krainy bajek i nauczy latania na miotle. Z kolei Famiga przygotowała zajęcia sensoryczne oraz ruchowe. Dzięki Lemon Fitness maluchy będ± mogły wzi±ć udział
w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach fitness o godz.11.00. Dodatkowo nasz patron medialny KRK.FM przygotowało dla najmłodszych od godz. 12.00 warsztaty radiowe!

To wszystko pod hasłem kreatywnej i m±drej zabawy. Zajęcia skończ± się o godz. 14. Wstęp na warsztaty i do muzeum będzie w niedzielę bezpłatny!

 


Akcja ?Miejsce przyjazne maluchom? organizowana jest przez Agencję PR Inspiration
i Gazetę Wyborcz± od 2006 r. Dwa lata temu partnerem akcji został portal Wrota Małopolski. W ramach akcji szukamy miejsc przyjaznych rodzicom i dzieciom w całej Małopolsce, organizujemy spotkania i warsztaty. Więcej szczegółów na www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl, www.krakow.gazeta.pl, www.wrotamalopolski.pl.


Patronat honorowy:

Prezydent Krakowa ? prof. Jacek Majchrowski,

Marszałek Województwa Małopolskiego ? Marek Sowa.

 

Patroni medialni: KRK.FM ? www.krk.fm, Telewizja Kraków, Kids in Kraków ? http://www.facebook.com/KidsInKrakowhttp://www.karnet.krakow.pl, Miasto Dzieci ? www.krakow.miastodzieci.pl.


 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

patroni organizatorzy
Patron Honorowy
Organizatorzy:
małopolskacracovia gazeta pr inspirationmałopolska
Copyright © 2018 Miejsce Przyjazne Maluchom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt graficzny: coloroff.pl. Opieka techniczna: E-LIME - pozycjonowanie stron www.