strona główna
aktualnościzgłoś miejsceharmonogram akcjimiejsca przyjazne maluchomo akcjimateriały videogaleriapress roomkontakt
strona główna
piątek, 06 września 2013 13:03

Zaledwie kilka minut dziennie polscy rodzice spędzaj± z dziećmi. Badania przeprowadziła OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju). Brzmi szokuj±co? Jak więc spędzać dobrze czas z dzieckiem? Co można zrobić, aby zmienić tak± sytuację? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w najbliższ± niedziel±, 8 wrze¶nia o godz. 11:00 podczas debaty dotycz±cej jako¶ci spędzania czasu z dziećmi, która odbędzie się w klubokawiarni Like!konik (pl. Wszystkich ¦więtych 2/LU).

Czy jest uniwersalna metoda na sposób spędzania czasu z dziećmi? Psychologowie, Magda i Artur Krupowie - rodzice trójki dzieci - mówi±, że nie ma! Ale jedno wiadomo na pewno - dobrze spędzać czas to po¶więcić dziecku 100% uwagi, to mieć gotowo¶ć do bycia tu i teraz.

W debacie wezm± udział: Magda i Artur Krupowie, psychologowie zajmuj±cy się terapi± rodzinn±, Karina Grygierek - pomysłodawczyni akcji Miejsce Przyjazne Maluchom, Dorota Kawecka - projektantka ekologicznych zabawek, miło¶niczka arteterapii oraz Dominika Wantuch - dziennikarka Gazety Wyborczej. Debatę poprowadzi Małgorzata Skowrońska.

Podczas gdy doro¶li będ± debatować, Alicja Kaczmarska - Strzebońska wspólnie z dziećmi będzie szukać pomysłów na wspólne zabawy z rodzicami.


Akcja ?Miejsce przyjazne maluchom? organizowana jest przez Agencję PR Inspiration i Gazetę Wyborcz± od 2006 r. W zeszłym roku partnerem akcji został portal Wrota Małopolski. W ramach akcji szukamy miejsc przyjaznych rodzicom i dzieciom w całej Małopolsce, organizujemy spotkania i warsztaty. Więcej szczegółów na www.miejsceprzyjaznemaluchom, www.krakow.gazeta.pl, www.wrotamalopolski.pl.


 

Patronat honorowy:

Prezydent Krakowa ? prof. Jacek Majchrowski,

Marszałek Województwa Małopolskiego ? Marek Sowa.

 

Patroni medialni: Lovekrakow ? www.lovekrakow.pl, Radio Eska Kraków ? www.eska.pl, Kids in Kraków ? www.facebook.com/KidsInKrakow, www.karnet.krakow.pl, Miasto Dzieci ? www.krakow.miastodzieci.pl.

 

Więcej informacji na temat akcji udziela:

Karina Grygierek - dyrektor zarz±dzaj±cy PR Inspiration, pomysłodawczyni akcji.

tel. +48 606 631 082

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Anna Kamińska ? asystent PR

Tel. 12 430 70 25

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

patroni organizatorzy
Patron Honorowy
Organizatorzy:
małopolskacracovia gazeta pr inspirationmałopolska
Copyright © 2018 Miejsce Przyjazne Maluchom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt graficzny: coloroff.pl. Opieka techniczna: E-LIME - pozycjonowanie stron www.