strona główna
aktualnościzgłoś miejsceharmonogram akcjimiejsca przyjazne maluchomo akcjimateriały videogaleriapress roomkontakt
strona główna
Zamiast karania - warsztat efektywnego dyscyplinowania dziecka
czwartek, 06 października 2011 12:43

Jak sprawić, żeby dzieci robiły to, o co je prosimy? Co mówić, a czego nie mówić, żeby skłonić je do właściwego zachowania? Odpowiedzi na pytania będzie można poznać na warsztacie: „Zamiast karania – jak utrzymać dyscyplinę w domu”. Organizatorzy PR Inspiration i Gazeta Wyborcza w ramach VI edycji akcji „Kraków Przyjazny Maluchom” zapraszają 9 października (w niedzielę) o godz. 11.00, do kawiarni Gazeta Cafe (ul. Bracka 14 Kraków) na warsztat, który poprowadzi psycholog – Irena Mydlarz.

Do Gazeta Cafe zapraszamy rodziców wspólnie z dziećmi. Rodzice dowiedzą się jak skutecznie wychować swoje pociechy, a w tym czasie dziecie będą mogły uczestniczyć w twórczych, plastycznych zajęciach z cyklu „Zabawy z gazetą", które poprowadzi Alicja Karczmarska-Strzebońska.

Sukces wychowawczy lub klęska zależą od stosowanych metod. Rodzice wierzą, że uda się wychować dziecko bez uciekania się do kar. Problem pojawia się, gdy pociecha nie chce zrobić tego, co rodzice uważają za słuszne. Przychodzą wtedy chwile, kiedy czują się całkiem bezradni – karzą swoje dziecko lub mu ulegają. Istnieją inne sposoby wychowania niż karanie czy uległość, które pomagają osiągnąć cele efektywnej dyscypliny. Wiele z tych metod jest znanych, ale nie zdajemy sobie sprawy, że stanowią one część wychowania. Warsztat organizowany jest dla rodziców, którzy chcą poznać inne metody dyscyplinowania, które nie urażają godności dziecka, a są niebywale skuteczne – mówi prowadząca warsztaty psycholog, Irena Mydlarz.

Irena Mydlarz – psycholog, terapeuta, parent coach, certyfikowany trener i mistrz NLP. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla młodzieży i dorosłych.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

patroni organizatorzy
Patron Honorowy
Organizatorzy:
małopolskacracovia gazeta pr inspirationmałopolska
Copyright © 2017 Miejsce Przyjazne Maluchom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt graficzny: coloroff.pl. Opieka techniczna: E-LIME - pozycjonowanie stron www.