strona główna
aktualnościzgłoś miejsceharmonogram akcjimiejsca przyjazne maluchomo akcjimateriały videogaleriapress roomkontakt
strona główna
Aktualności
Wydarzenia dla dzieci
poniedziałek, 08 lutego 2016 15:08

Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń w Krakowie dla dzieci znajdziecie Państwo na naszym facebookowym profilu: www.facebook.com/miejsceprzyjaznemaluchom oraz na stronie dodatku do Gazety Wyborczej, czyli Co Jest Grane dla dzieci: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/1,14,kids.html! Zapraszamy!

 
Mikołajowe warsztaty w Muzeum Lotnictwa
czwartek, 03 grudnia 2015 11:19

Dziecięcy finał akcji „Miejsca przyjazne maluchom” już w najbliższą niedzielę 6 grudnia w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Będzie wesoło, twórczo i oczywiście mikołajowo. Do wspólnej zabawy zapraszają organizatorzy akcji - „Gazeta Wyborcza”, PR Inspiration i portal Wrota Małopolski. Tego dnia w godz. 10-15 w budynku przy ul. Jana Pawła II 39 na najmłodszych uczestników czekać będzie moc atrakcji. Muzeum - partner akcji i gospodarz finału - organizuje Dzień Otwarty, umożliwiając rodzicom i dzieciom bezpłatne zwiedzanie wystaw i eksponatów. W tym samym czasie na piętrze dzieci mogą wziąć udział w rozmaitych zabawach i warsztatach.

 
Certyfikaty wręczone!
poniedziałek, 30 listopada 2015 13:16

Prawie dwieście miejsc, w których rodzic dzieckiem jest mile widziany - tyle znalazło się na naszej finałowej liście w dziesiątej, jubileuszowej akcji "Miejsca przyjazne maluchom". W sobotni wieczór w Pauza in Garden przy ul. Rajskiej (kawiarnia także dostała nasz certyfikat) nagrodzeni odebrali wyróżnienia.

Sześć nagrodzonych miejsc wyróżniliśmy dodatkowo statuetką (wózek-filiżankę zaprojektowała Dorota Kawecka). Dostali ją najlepsi we wszystkich edycjach: Muzeum Narodowe w Krakowie, Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Teatr Groteska, Kino pod Baranami, Anikino oraz Ikea Kraków.


Akcji patronował prezydent Jacek Majchrowski.


 
Akcja "Miejsce przyjazne maluchom" - dzieci uczą się miasta.
piątek, 30 października 2015 16:14

Zgłoszenia do akcji "Miejsce przyjazne maluchom" można wysyłać do 10 listopada! - Jako rodzice mamy dziś większą świadomość tego, jak ważne jest to, w jakie miejsca dzieci prowadzimy, co im pokazujemy - mówi Karina Grygierek, inicjatorka akcji.

 

 
X edycja akcji Miejsce Przyjazne Maluchom
piątek, 25 września 2015 10:01

W czwartek 26 listopada w dodatku Miejsce Przyjazne Maluchom w Gazeta Wyborcza dowiecie się, kto otrzyma certyfikat! Wszyscy zwycięzcy odbiorą certyfikaty i nagrody na zamkniętej gali w sobotę o 19.00 w Pauza In Garden!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 9
patroni organizatorzy
Patron Honorowy
Organizatorzy:
małopolskacracovia gazeta pr inspirationmałopolska
Copyright © 2017 Miejsce Przyjazne Maluchom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt graficzny: coloroff.pl. Opieka techniczna: E-LIME - pozycjonowanie stron www.